10ty Pułk Piechoty Powstania Elbląskiego

Forum 10-ego Pułku Piechoty Garnizonu Gdańskiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DokGrej Murzyński Pan Rozpusty z małymi dziećmi

#1 2015-02-24 12:49:59

Hubert

Szeregowy

Punktów :   

Filmy fury i american sniper

Hej.Chciałbym się was spytać czy oglądaliście american sniper i Fury. Jeśli tak to czy się wam podobały czy nie. Mi się oba podobały i bardzo polecam.




Ps.sry za orografie

Offline

#2 2015-02-24 21:32:22

 Korni

Administrator

Punktów :   
Nazwa na Steamie: Korni ;*

Re: Filmy fury i american sniper

Tytuły kojarzę, ale raczej nie oglądałem, bo nie przypominam sobie. O czym one są tak dokładniej? ;p


Watashi wa hentai desu.

Offline

#3 2015-02-24 22:23:46

Hubert

Szeregowy

Punktów :   

Re: Filmy fury i american sniper

Fury-1945 droga do Berlina. Cały film jest o załodze amerykańskiego shermana. Film jest mocny pokazuje okrpną strone wojny i nie jest pro ameryka
American sniper- opowiada o patryjocie który pewnego dnia decyduje się że chce iść do navy seals i się dostaje. Lata na misje do takistanu. Jest na 4 zmianach. Staje się najbardziej skutecznym snajperem. Fil wzruszający pokazuje też życie bochatera. Film oparty na ksiązce pisanej przez tego bochatera. Polecam film i książke(film dopiero wyszedł)

Offline

#4 2015-02-25 12:22:58

 SoltonPL

Administrator

Punktów :   
Nazwa na Steamie: SoltoN Stark

Re: Filmy fury i american sniper

Osobiście nie widziałem tych filmów ale widziałem thrailery oraz opinie, bardzo pozytywne, nie mogę się doczekać kiedy fury będzie na TV ponieważ lubię tematykę 2 wojenną

(Polecam film szeregowiec Ryan, pewnie każdy widział ale jeśli jest osoba która nie widziała zapraszam do oglądania)


http://i.makeagif.com/media/6-15-2015/90O2f_.gif

Offline

#5 2015-02-25 12:58:56

 Korni

Administrator

Punktów :   
Nazwa na Steamie: Korni ;*

Re: Filmy fury i american sniper

Fury obejrzę jeśli nadarzy się okazja. Lubie broń pancerną, więc pewnie dlatego. ;p


Watashi wa hentai desu.

Offline

#6 2015-02-25 13:45:35

Hubert

Szeregowy

Punktów :   

Re: Filmy fury i american sniper

Fury ro bardzo dobry film wreszcie wykożystali jedynego jeżdżącego tygrysa tylko że ten film jest krótki. Oglądnijcie również snipera

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darknaruto.pun.pl www.collegium.pun.pl www.akilian.pun.pl www.alfabetmafi.pun.pl www.sims2-bezludna-wyspa.pun.pl